Recepta na masę mięśniową

Trudy budowy masy mięśniowej podejmują głównie mężczyźni. Nie ma w tym nic dziwnego, wszak umięśniona sylwetka jest atutem urodowym właśnie Panów.

Proces wzrostu włókien mięśniowych nie następuje zbyt szybko i jest wymagający. Dlatego też, każdy, kto myśli, że będzie „łatwo, szybko i przyjemnie” powinien zrezygnować już na starcie.

Po pierwsze: przygotowanie mentalne
Ze względu na fakt, iż wzrost mięśni nie zachodzi natychmiastowo, a sam proces jest długofalowy – kluczowym jest to, aby odpowiednio przygotować się mentalnie. Warto stworzyć szczegółowy plan działania oraz zadbać o to, by nasz cel był możliwie precyzyjny. Z całą pewnością przyczyni się to do utrzymania motywacji na najwyższym poziomie.

Po drugie: samodyscyplina
Realizują plan treningowy i dietetyczny, należy wykazać się ogromną samodyscypliną. Bezwzględnie należy unikać jakichkolwiek pokus. Zdyscyplinowana praca nad sobą przynosi doskonałe rezultaty i wspomaga utrzymanie motywacji na najwyższym poziomie.

Po trzecie: regularność
Tylko i wyłącznie regularna praca nad własną sylwetką będzie dostatecznie efektywna. Dlatego też, absolutnie kluczowym jest to, aby nasz rytm dobowym był stały. Pory posiłków, treningu oraz innych zajęć powinny być regularne, co pozwoli dostosować się organizmowi do nowych warunków.

Po czwarte: suplementacja
Rola suplementacji w procesach budowy masy jest ogromna. Najlepsze dostępne środki pozwalają osiągnąć doskonałe rezultaty i spotęgować efekty treningu i diety nawet dwukrotnie. W praktyce oznacza to, że będziemy nabierać masy dwa razy szybciej.

Po piąte: konsekwencja
Pamiętaj, że nawet najdłuższa podróż rozpoczynana jest przez jeden, mały krok. Każdy kolejny przybliża Cię do wymarzonego celu. Dlatego też nigdy się nie poddawaj i walcz, aż osiągniesz założone rezultaty. To nie będzie łatwe zadanie, ale z całą pewnością jest jak najbardziej możliwe do realizacji. Nam nie pozostaje nic jak życzyć POWODZENIA!

Related posts

Leave a Comment